با اتمام کرونا، خودروهای جدیدی معرفی خواهد شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت با شرکت در جلسه شورای معاونین این وزارت خانه و با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، به مباحثی پیرامون عملکرد این وزارت خانه و همچنین بخشی از آمار شاخص در حوزه‌ های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری کشور در سال ۹۸ پرداختند که بخش مهم آن، افزایش ۱۵ درصدی تعداد جوازهای تاسیس صادره و همچنین افزایش ۴.۲ درصدی تعداد پروانه های بهره برداری در سال ۹۸ بوده است. با افزایش صدور پروانه های بهره برداری، تنها در سال گذشته برای بیشتر از ۱۰۷ هزار نفر اشتغال زایی مستقیم انجام شده است و وزارت صنعت، معدن و تجارت امیدوار است که این رقم در سال جدید افزایش پیدا کند.
با این حال، شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شده تا بسیاری از برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاخیر همراه شوند و یا باعث شده تا صنایع مختلف به هدف سالیانه خود دست پیدا نکنند. با تحقیق و توسعه شرکت های خودروساز داخلی و پیشرفت های آنان در زمینه طراحی محصولات جدید، رضا رحمانی اعلام کرد که با اتمام کرونا و رسیدن به شرایط مطلوب، امیدوار هستیم که بتوانیم از خودروهای جدید بازار کشور رونمایی کنیم، ولی همانطور که گفته شد تحقق این موضوع به پایان یافتن اپیدمی کرونا در کشور بستگی دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران