فراری: ماتیا قصد تهدید فرمول یک را نداشته است

فراری در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که هر گونه شایعه‌ای مبنی بر خروج فراری بنا به اختلاف نظر بین آن‌ها و سایر تیم‌های فرمول یک را رد خواهد کرد و منظور ماتیا بینوتو درست برداشت نشده است، ماتیا قصد تهدید فرمول یک را نداشته است. چندی پیش زک براون، مدیر مک‌لارن عنوان کرده بود که فراری و ردبول دو تیم بزرگی هستند که مخالف پایین‌تر آوردن سقف بودجه برای فصل آتی فرمول یک هستند و چنین شرایطی به نفع بقیه تیم‌ها نیست. ماتیا بینوتو، مدیر تیم فرمول یک فراری، در مصاحبه‌ای با The Guardian از جملاتی استفاده کرد که این برداشت از آن شد؛ در صورت پایین‌تر آمدن سقف بودجه از 150 میلیون دلار، فراری از این ورزش خارج خواهد شد. امروز فراری در بیانیه‌ای اعلام کرد که از صحبت‌های بینوتو برداشتی اشتباه شده است. متن بیانیه به صورت زیر می‌باشد:

" ما دوست داریم در مورد صحبت‌های ماتیا در مصاحبه‌اش که دیشب منتشر شد، شفافیت ایجاد کنیم. او هیچ‌گاه در مورد خروج اسکودریا فراری از فرمول یک سخن نگفت، بالعکس، او گفت که ما دوست نداریم در موقعیتی قرار بگیریم که مجبور به بررسی دیگر گزینه‌ها در کنار مسابقه دادن در فرمول یک، برای بکارگیری DNA مسابقه‌ای‌مان شویم، در صورتی که سقف بودجه از این پایین‌تر آید بسیاری از مکان‌های کاری ما به خطر خواهند افتاد. سوء تفاهم ایجاد شده به دلیل تیتر مقاله‌ای است که در ابتدا منتشر و بلافاصله اصلاح شد."
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران