شایعه عجیب در مطبوعات؛ قهرمان فرمول یک آماده تصاحب صندلی فتل در فراری

طبق گزارش‌های منتشر شده توسط خبرگزاری‌ ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت، سباستین فتل پیشنهاد ارائه شده توسط فراری را یک جوک خوانده و آن را رد کرده است. پیش‌تر نیز اسکای اسپورتس اعلام کرده بود که فراری قراردادی یک ساله به فتل پیشنهاد خواهد داد. دستمزد وی در این قرارداد به شدت کاهش خواهد یافت. فتل در مصاحبه ویدئو کنفرانسی چند روز پیش اعلام کرد که معمولا قراردادهایش سه ساله است و همین نکته باعث شده تا گمانه زنی‌ها در خصوص جدایی فتل از فراری قوت گیرد.

گاتزتا از دنیل ریکاردو و کارلوس ساینز به عنوان کاندیداهای جانشینی فتل در فراری نام برده است. از فصل پیش نیز گمانه زنی‌ها در خصوص پیوستن لوئیس همیلتون به تیم فراری شروع شده بود. اما شاید یکی از جنجالی‌ترین اسم‌هایی که می‌توانست به فراری لینک شود را امروز خبرگزاری F1-Insider به میان آورد؛ فرناندو آلونسو. به گفته این خبرگزاری قهرمان فرمول یک آماده تصاحب صندلی فتل در فراری است. به نظر می‌رسد با ادامه تعطیلی مسابقات این جریان شایعات ادامه خواهد داشت. باید دید فراری و فتل به توافق خواهند رسید یا خیر.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران