ارائه خدمات مراکز شماره گذاری تا ساعت 17

سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا عنوان کرد که مراکز شماره گذاری تا ساعت 17 به مردم خدمات ارائه می کنند. در این مراکز به منظور رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و پیشگیری از ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم از تجمع در مراکز به جد اجتناب کنند تا به لحاظ بهداشتی، مشکل پیش نیاید.
به گزارش خودروبانک و به نقل از جام جم، رئیس پلیس راهور در ادامه افزود: خریداران و فروشندگان خودروها هنگام مراجعه به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری، برای حفظ سلامت خود و جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا، ملزومات بهداشتی همچون ماسک و دستکش و لوازم اداری مورد نیاز از جمله خودکار به همراه داشته باشند.
هادیانفر در ادامه بیان داشت: در مراکز شماره گذاری پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده شامل کنترل ورودی های مراکز شماره گذاری از طریق تب سنج، ضدعفونی کردن این مراکز، استفاده از تجهیزات پیشگیری از کرونا برای کارکنان و مراجعه کنندگان، نوبت دهی اینترنتی و رعایت فاصله در بین مراجعه کنندگان است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران