اعتبار وکالت نامه های فروش خودرو در دست پیگیری

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا با اشاره به اعلام اعتبار و مدت زمان محدود وکالتنامه ها به ستاد ملی مبارزه با کرونا، اعلام کرد که در بحث وکالت نامه‌ ها پلیس با ستاد ملی مبارزه با کرونا مکاتبه کرده و امیدوار هستیم که به زودی این مسائل در ستاد مطرح و در خصوص آن تصمیم گیری شود، چرا که زمان وکالتنامه ‌ها محدود بوده و اعتبار آن ‌ها در روز‌های پایانی است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، سرهنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد، با توجه به اینکه در ستاد ملی مبارزه با کرونا، ریاست جمهوری و نمایندگان قوه قضائیه حضور دارند، امیدوار هستیم که تصمیم خوبی در این رابطه گرفته شود و پلیس راهنمایی هم از 3 سال پیش به مردم اعلام کرده است که به صورت وکالتی، به هیچ وجه خرید و فروش اتومبیل نداشته باشند، زیرا اگر ماشین به فرد دیگری به صورت وکالتی فروخته شود و فرد مورد نظر با پلاک نصب شده بر روی خودرو اقدام به تردد در نقاط ممنوعه، تخلف، جرم و یا جنایتی انجام دهند، این فروشنده خودروست که باید پاسخگوی تخلفات و یا جرائم باشد، زیرا پلاک وسیله نقلیه متعلق به فرد فروشنده است.
در پایان سرهنگ عین الله جهانی اعلام کرد که حتی قبل از شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی مراکز تعویض پلاک، به مردم ابلاغ کرده بودیم که به صورت وکالتی اقدام به خرید و فروش خودرو نکنند و اگر قصد انجام چنین کاری را داشته باشند، حتما لازم است که مدت زمان اعتبار آن را حداقل 3 ماه تنظیم کنند، با این وجود برخی از فروشندگان و خریداران وکالتی خودرو این مورد را رعایت نکرده و اکنون با مشکلاتی مواجه شده اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران