جایگزین پراید با قیمت مشابه سریع تر معرفی شود؛ درخواست نماینده مجلس از خودروسازان

عبدالله رضیان عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از افزایش قیمت خودرو بیان داشت که یکی از مهمترین دلیل گرانی پراید در هفته اخیر انتشار خبرهایی مبنی بر توقف خط تولید این خودرو بوده است، زیرا خودروسازان تاکنون جایگزینی با قیمت مشابه برای آن معرفی نکرده اند. باید گفت بازار خودرو در شرایط فعلی وضعیت نابسامانی دارد و دولت و وزارت صمت هر چه سریعتر باید جایگزین پراید را با قیمتی مشابه معرفی کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خانه ملت، عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن افزود: می توان خودروهای چینی را به عنوان جایگزین پراید معرفی کرد. در حال حاضر شرایط فعلی بازار خودرو برای مردم باعث دغدغه شده است و از آنجایی که قیمت خودرو بر قیمت سایر کالاها در کشور تاثیرگذار است، باید فکری برای سامان دادن به بازار خودرو کرد.
رضیان در ادامه در خصوص افزایش قیمت سایر خودروها گفت: تولید و عرضه خودرو توسط خودروسازان به بازار مناسب نبوده و خودروسازان قادر به تامین نیازهای بازار نیستند، به همین علت با افزایش تقاضا، سوداگران وارد میدان شده و با قیمت سازی باعث گرانی خودرو می شوند.
نظرات
 
 
 
Mehdi 1399/2/11
خب معلومه دیگه! جایگزین پراید همون تیبا معمولی میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران