چرا طرح ترافیک امروز هم اجرا نشد

محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به عدم اجرای طرح ترافیک در روز شنبه، اعلام کرد که در هفته جدید و در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، احتمالا شاهد حضور رئیس جمهور باشیم و در این جلسه، تکلیف طرح ترافیک تهران مشخص خواهد شد. علیخانی با اشاره به دو موضوع استفاده اجباری از ماسک در حمل و نقل عمومی و همچنین احتمال اجرای طرح ترافیک به شیوه جدید، افزود که در حال حاضر استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی اجباری شده است و اگر شهروندی از ماسک هنگام تردد با حمل و نقل عمومی استفاده نکند، طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تخلف کرده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در ادامه صحبت های خود اعلام کرد: از روز یکشنبه در ۲۰۰ نقطه از ایستگاه های مترو و همچنین اتوبوس های سطح شهر، با هماهنگی وزارت صمت، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری و برخی دیگر از دستگاه های دیگر، توزیع ماسک با قیمت مناسب و قانونی در ایستگاه های مختلف آغاز خواهد شد. در جلسه‌ ستاد مدیریت و مبارزه با کرونای شهر تهران که روز چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد، موضوع بسته پیشنهادی طرح ترافیک نهایی شده و مورد بحث قرار گرفت.
علیخانی در ادامه صحبت های خود افزود، بسته پیشنهادی طرح ترافیک در دوران کرونا نهایی شده و از سوی هاشمی رییس شورای شهر به ستاد مقابله با کرونا ارسال شده و قرار است که این بسته، هفته جدید در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا تعیین و تکلیف شده و حمایت ‌های لازم انجام و اجرای طرح به تصویب برسد.
نظرات
 
 
 
محمدرضا 1399/2/14
این چندوقت که طرح ترافیک و آلودگی نبود ، به دلیل شناور بودن ساعات ادارات ، در اکثر مواقع خیابان ها خلوت بود. امیدوارم طرحی که ریختن باعث ترافیک بیشتر نشه و جنبه ی درآمدی براشون نداشته باشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران