تصمیم نهایی توسط فراری گرفته خواهد شد

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
به اعتقاد راننده سابق فرمول یک، پول د رستا، سباستین فتل در مذاکره با تیم فراری در رابطه با قرارداد فصل آینده هیچ اهرم فشاری ندارد و تصمیم نهایی توسط فراری گرفته خواهد شد.

در حال حاضر سباستین فتل از سوی تیم فراری یک قرارداد یکساله دریافت کرده است آن هم با کاهش شدید دستمزد. چیزی در حدود ۳۰میلیون پوند در سال.

قهرمان چهار دوره فرمول یک در مصاحبه اخیرش اعلام کرده بود که او معمولا قرارداد های سه ساله را امضاء میکند و در مور زمان قرارداد با تیم به توافق نرسیده است.

به نظر پول د رستا، با وجود چارلز لکرک، سباستین قدرت چانه زنی ندارد و تنها می‌تواند قراردادی که به او پیشنهاد داده‌اند را قبول یا رد کند.

"ماندن در فراری برای فتل قطعا با شرایط دلخواه او انجام نخواهد شد ولی به نظر من بهتر است قرارداد را امضاء کند. سباستین اگر روی فرم باشد بهترین عملکرد را می‌تواند نشان دهد و چه کسی دوست ندارد آن را ببیند؟"


در صورت عدم امضاء قرارداد از سوی سباستین فتل گزینه های فراری برای جایگزینی او شامل کارلوس ساینز، دنیل ریکاردو، آنتونیو جیوویناتزی و به تازگی فرناندو آلونسو هستند.

از سوی دیگر رفتن سباستین فتل از فراری امکان جابجایی او با لوئیس همیلتون از تیم مرسدس را ممکن می‌سازد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران