تخفیف‌های ویژه پرشیا خودرو برای کاور و سرامیک رنگ بدنه انواع خودروها

طرح ویژه خدمات تخصصی کاور محافظتی و سرامیک رنگ بدنه با تخفیف‌های ویژه و ارائه خدمات به انواع برندهای لوکس از سوی پرشیاخودرو آغاز شد.
از حدود دو سال پیش و برای پاسخ به نیازهای علاقه‌مندان، پرشیا خودرو خدمات ویژه کاور بدنه و سرامیک رنگ را به مالکین محصولات ب‌ام‌و و مینی ارائه می‌کند و اکنون علاوه بر گسترش پوشش خدمات این واحد به انواع برندهای لوکس، تخفیف‌های ویژه‌ای نیز برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است.
بر اساس این طرح، پرشیا خودرو انواع خدمات کاور محافظتی و سرامیک بدنه را برای افزایش زیبایی خودرو و محافظت از رنگ، با تخفیف 20 تا 50 درصدی و ارائه گارانتی برای محصولات ب‌ام‌و و مینی و همچنین سایر برندها ارائه کرده است. خریداران خودرواز پرشیا خودرو می‌توانند این خدمات را با تخفیف 50 درصدی دریافت کنند و علاوه بر این تخفیف 30 درصدی برای مالکین محصولات ب‌ام‌و و مینی در نظر گرفته شده است.
در کنار این‌ها، پرشیا خودرو دامنه خدمات خود را گسترده‌تر کرده است و خدمات تخصصی کاور محافظتی و سرامیک بدنه را برای سایر برندها نیز با تخفیف 20درصدی ارائه می‌کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به وبسایت پرشیا خودرو به آدرس persiakhodro.ir مراجعه کنید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 4591 (کد 021 تهران) و داخلی ۲۶۴ و ۳۲۲ تماس بگیرند.
نظرات
 
 
 

مجتبی

1399/2/14
سلام
بی ام و سری ۵ هزینه سرامیک چقدر میگیره؟