قیمت ماسک های توزیع شده در ایستگاه مترو اعلام شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور، سیستم حمل و نقل عمومی نقشی پر رنگ در گسترش شیوع ویروس کرونا دارد و پیش از این اعلام شده بود که احتمال شیوع ویروس کرونا بین مردم در صورت استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی، نزدیک به 26 درصد خواهد بود و لازم است که در این خصوص اقدامات لازم در جهت کنترل و جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس انجام شود.
در این خصوص و همزمان با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، از سوی ستاد مبارزه با ویروس کرونا تصمیم گرفته شد تا استفاده از ماسک در متروی شهری اجباری شود و برهمین اساس، مکان هایی در ایستگاه های مترو تعبیه شده تا امکان فروش ماسک به شهروندان در صورت استفاده از مترو فراهم شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، معاون شهردار تهران با اشاره به توزیع ماسک در بین استفاده کنندگان از سرویس حمل و نقل عمومی، اضافه کرد که به زودی در 127 ایستگاه مترو و اتوبوس ارائه ماسک انجام خواهد شد و شهروندان می توانند ماسک تک لایه را به قیمت 1000 تومان و ماسک چند لایه را به قیمت 2000 تومان خریداری کرده و در سرویس حمل و نقل عمومی و در راستای حفظ سلامتی خود از آنان استفاده کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران