ورود سازمان بازرسی به ماجرای نابسامانی بازار خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در شرایط فعلی کشور نقدینگی مردم به سمت بازار بورس و خودرو حرکت کرده و متاسفانه دلالان بازار خودرو را در دست گرفته اند. از یک طرف قیمت ها به طرز غیر قابل پیش بینی ای در حال صعود است و از طرف دیگر نیز دلالان بازار با همکاری برخی از شرکت های خودروسازی سایت های ثبت نام را از دسترس مردم خارج کرده اند.
همین حواشی سبب شده که شرط عدالت و بهره گیری مردم از فرصت ها زیر سوال رفته و مردم خواهان ورود دستگاه های قضایی و نظارتی مرتبط شوند.
به نقل از فارس، حجت‎ الاسلام درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در این خصوص توضیح داد: «در این خصوص با معاون اول رئیس جمهور مکاتبه کرده و سازمان بازرسی منتظر دریافت توضیحات مقامات ذیربط در این زمینه است.»
گفته می شود که همچنان گزارش مربوط به تحقیق و تفحص از بازار خودرو در صحن علنی مجلس قرائت نشده و وزیر صنعت نیز از پاسخ گویی به سوالات مربوطه در این خصوص سر باز می زند.»
نظرات
 
 
 
احمد 1399/2/17
جنناب اقای رییسی وقتی تشریف اوردن قوه قضاییه درص یک حرکتی سعی کرد خودروسازی را اصلاح کند. نتیجه چی شد؟
کارگر 1399/2/18
خخخخخ چه جالب تازه میخان بهش بگن که قیمتها رفته بالا بیا کنترلش کن.
amin 1399/2/18
اووووووف میخوان سر شیر نر رو بگیرن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران