قوی ترین نسخه تسلا مدل 3 در برابر هیولای 500 اسب بخاری پورشه + فیلم

رقابت درگ همیشه جذاب بوده و یکی از معیارهای اصلی مقایسه و اثبات برتری میان خودروهای همرده و رقیب به شمار می آید، اما گاهی اوقات این رقابت جنبه سرگرمی به خود گرفته و گاها خودروهای غیرهمکلاس و در بیشتر موارد شاهد رقابت وسایل نقلیه مختلف از جمله هواپیما، موتورسیکلت و اتومبیل با یکدیگر بوده‌ ایم که همیشه جذابیت بالایی برای بینندگان دارند. حال امروز پیرو همین موضوع رقابتی درگ میان دو خودروی کاملا متفاوت خواهیم داشت که این تفاوت هم برای سیستم محرک آنان است و هم برای کلاسی که در آن قرار دارند.
تسلا مدل 3 با وجود اینکه یک خودروی سدان نیمه لوکس است، اما به لطف استفاده از یک سیستم محرک تمام الکتریکی پویا می تواند عملکرد بسیار خوبی در شتاب صفر تا صد داشته باشد و تاکنون فیلم های زیادی از رقابت درگ تسلا مدل 3 با برخی از خودروهای اسپرت موجود در بازار داشته ایم که برتری خود را به رخ آنان کشیده است، اما امروز در خودروبانک شاهد یک چالش بسیار سخت برای تسلا مدل 3 خواهیم بود و قرار است که با ترتیب دادن یک مسابقه درگ، نسخه قدرتمند "پرفورمنس" تسلا مدل 3 به مصاف یکی از قوی ترین و سریع ترین محصولات تولیدی کمپانی خودروسازی پورشه، یعنی پورشه 500 اسب بخاری 911 GT3 RS برود که در ادامه به تماشای این رقابت درگ هیجان انگیز خواهیم نشست.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران