نکته مهم هنگام استفاده از کولر خودرو در این روزهای کرونایی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
شیوع ویروس کرونا در جهان خسارت های زیادی به کسب و کارهای ریز و درشت وارد کرده است، اما مهم تر از موضوعات اقتصادی، حفظ سلامتی افراد است که در اولویت قرار می گیرد و لازم است که با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلامی از سوی وزارت بهداشت، هم به سلامتی خود و هم به حفظ سلامتی دیگران کمک کنیم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، حال باتوجه به این شرایط نکاتی مهم در رابطه با استفاده از خودرو و یا حتی استفاده از کولر خودرو در این روزهای کرونایی وجود دارد که در این خصوص دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد، در شرایطی که فرد مشکوک به داشتن کرونا در ماشین حضور داشته باشد، توصیه ما این است که فرد مشکوک حتما از ماسک استفاده کرده و نکات بهداشتی را رعایت کند و مورد دیگر در رابطه با کولر خودرو در چنین شرایطی، بهتر است که کولر اتومبیل را در حالتی قرار دهیم که هوا را از بیرون گرفته، خنک کند و به داخل ماشین انتقال دهد تا نگرانی‌ در این زمینه وجود نداشته باشد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران