سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در نامه جدیدی که از جانب سازمان بازرسی کل کشور خطاب به وزیر صمت نوشته شده، افزایش و اصلاح قیمت خودروها مشروط به تضمین عواملی اعلام شده است.
در این نامه خطاب به وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت اعلام شده است که اصلاح قیمت خودروها مشروط به تضمین عواملی همچون جلوگیری از ایجاد حاشیه بازار، توجه به زنجیره تأمین، انجام تعهدات، افزایش خدمات پس از فروش، لزوم داخلی سازی و کاهش ارزبری، افزایش تولید و افزایش کیفیت از ناحیه خودروسازان است.
همچنین سازمان بازرسی کل کشور در این نامه عنوان کرده است که در این راستا اقدامی از ناحیه وزارت صمت ملاحظه نشده و از طرفی به واسطه آن که ابزار نظارتی لازم برای تحقق عوامل مشروط به اصلاح قیمت احصاء نشده است که بدون آن صرفا زمینه افزایش پی در پی قیمت خودرو فراهم خواهد شد؛ لذا کارگروه تنظیم بازار باید گزارشی در خصوص تحقق پیشنهاد این سازمان ارائه کند.
نامه سازمان بازرسی کل کشور خطاب به وزیر صمت در خصوص قیمت خودروها

نامه سازمان بازرسی کل کشور خطاب به وزیر صمت در خصوص قیمت خودروها

نظرات
 
 
 
Moein 1399/2/20
فقط هدف افزایش قیمت!
آخه کدوم افزایش کیفیت؟ اونوقت که پراید 7 تومن بود ارابه مرگ بود حالا چی ميخواد بشه؟ بنز؟
کدوم حاشیه بازار؟ خودروساز خودش برا اینکه عقب نمونه دلال بزرگ همین حاشیه بازاره
افزایش خدمات پس از فروش هم که گفتن نداره دیگه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران