قیمت خودرو در بازار به زودی اصلاح می‌شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های معاون دفتر خودرو و نیروی محرکه وزارت صنعت معدن و تجارت، قیمت خودروها به زودی اصلاح خواهد شد و دیگر مردم با قیمت های عجیب شک زده نخواهند شد.
به نقل از سایپانیوز، امیر جعفرپور در خصوص روند افزایشی اخیر قیمت خودروها در بازار عنوان کرد: «ستاد تنظیم بازار با همکاری سایر مجموعه‌ها و سازمان حمایت در حال نهایی کردن قیمت خودرو متناسب با استانداردها 85 گانه، آلایندگی‌ها و رعایت استانداردهای الزامی است.»
وی ادامه داد: «به زودی قیمت خودروها در کارخانه به نحوی تصحیح خواهد شد که اختلاف قیمت خودرو در بازار و کارخانه کنترل شده و دست دلالان از بازار خودرو حذف شود. قیمت های جدید به نحوی خواهند بود که مردم با شک قیمتی روبرو نشوند.»
جعفرپور در ادامه توصیه کرد: «مردم تا نهایی شدن قیمت خودروها توسط ستاد تنظیم بازار خودرو خریداری نکنند چرا که بعد از نهایی شدن قیمت خودروها حباب قیمتی ترکیده و قیمت ها فروکش خواهند کرد.»
وی تصریح کرد: «خرید هر گونه خودرو در این روزهای بازار به ضرر مصرف کننده است چراکه اختلاف قیمت بازار و کارخانه بسیار زیاد و غیرقابل پذیرش است.»
گفته می شود از ابتدای سال جاری دلالان بازار خودرو را بهم ریخته و قیمت ها را از مسیر طبیعی خود خارج کرده اند به نحوی که در حال حاضر قیمت خودرو پراید بیش از 80 میلیون بوده و این امر به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
نظرات
 
 
 
محسن 1399/2/20
قانون اصلاح قیمت تو ایران:
پراید 30 میلیونی رو برسونی به 100 تومن بعد بگی قیمتا اصلاح میشه و 75 روش قیمت بزاری همه هم راضی و خوشحال. پیدا کنید پرتقال فروش را...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران