وزارت صنعت: فعلا خودرو نخرید!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
روز گذشته مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افزایش قیمت خودروهای داخلی و اختلاف بسیار زیاد آنان با قیمت های تعیین شده از سوی شرکت های خودروسازی، از مردم خواستند تا برای خرید اتومبیل عجله نکنند و فعلا دست نگه دارند. معاون دفتر خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تفاوت بالای قیمت خودروهای موجود در بازار نسبت به کارخانه، اعلام کرد که خرید هرگونه خودرو در شرایط فعلی به ضرر مصرف کننده بوده و مردم تا نهایی شدن قیمت خودرو، به هیچ عنوان سراغ بازار خودرو نروند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از صدا و سیما، شورای رقابت قرار است در نشستی، فرمول قیمت خودرو در سال 99 را تعیین کند. روز گذشته همچنین رئیس سازمان بازرسی کشور نیز تاکید کرد که باید نحوه عرضه خودرو به مشتریان اصلاح شده و بستر دلالان برای سودجویی از بازار خودرو جمع شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران