قیمت خودرو از پلتفرم های ثبت آگهی حذف شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی با اشاره به حکم دادگاه مبنی بر ممنوعیت درج قیمت خودرو‌ها در آگهی‌ های اینترنتی، اعلام کرد که از روز پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه این حکم صادر شده و از همان زمان لازم الاجرا بوده است. طی این حکم سایت های اینترنتی ثبت آگهی خرید و فروش خودرو می بایست اقدام به حذف قیمت خودرو در آگهی های ثبت شده کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، رضا الفت نسب عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی در ادامه صحبت های خود اعلام کرد: این قانون شامل تمامی پلتفرم های درج آگهی اینترنتی می شود. پیش از این هم محدوده قیمتی برای آگهی های خودرو تعیین شده بود و فروشندگان در صورت ثبت قیمت های بالاتر از حد تعیین شده، امکان نمایش آگهی خود را نداشتند. با این حال روز پنجشنبه طی حکم صادره از دادگاه، درج آگهی فروش خودرو همراه با قیمت ممنوع شده و این آگهی ها بدون قیمت منتشر می شوند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران