تسهیلات ویژه برای فروش خودروهای پلاک شده ام وی ام و چری

همانطورکه می دانید با افت تولید خودروهای صفر کیلومتر و بسته شدن واردات خودرو، موج بزرگی به سوی خودروهای پلاک شده روانه شده و بازار این نوع خودروها به شدت داغ شده است.

حال در این میان نمایندگی ۹۲۶۰ - رضایی روشن مدیران خودرو قصد دارد تا به کمک فروشندگان محصولات مدیران خودرو بیاید و خودروهای پلاک شده چری و ام وی ام را با تسهیلات ویژه و به بالاترین قیمت به فروش برساند.

این نمایندگی آمادگی کامل برای فروش خودروهای پلاک شده چری و ام وی ام را دارد و مراحل فروش و خرید خودرو را برای دو طرف تسهیل می کند.

همچنین می توانید در وبسایت رضایی روشن تمامی اطلاعات محصولات مدیران خودرو را مشاهده و از آخرین شرایط فروش آگاه شوید.

برای هماهنگی با این نمایندگی می توانید با شماره 09915010148 از طریق واتسپ پیام دهید، و نمایندگی با شما جهت مشاوره تماس خواهد گرفت. در صورت تمایل می‌توانید از طریق همین شماره با کارشناسان فروش این نمایندگی نیز تماس بگیرید.

نظرات
 
 
 
محمد 1399/2/24
دست از تبلیغ بر نمیدارید ؟؟؟ آدم حالت تهوع میگیره . اونم تبلیغ برای دلال یه شرکت دزد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران