شرایط تبدیل حواله های معوق محصولات ایران خودرو به دیگر محصولات این شرکت + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در طی چندماه گذشته، بسیاری از خریداران محصولات ایران خودرو که در پیش‌فروش‌های این شرکت اقدام به ثبت نام خودرو کرده بودند، نسبت به عدم تحویل خودرو در زمان مقرر و تاخیر طولانی ایران خودرو در تحویل محصول ثبت نامی شاکی بودند. به همین دلیل شرکت ایران خودرو تصمیم گرفت تا با انتشار بخشنامه‌ای، شرایط تبدیل تعهدات معوق مشتریان به سایر محصولات موجود این شرکت را اعلام کند.
این بخشنامه تنها برای مشتریانی قابل استفاده خواهد بود که در شرایط پیش فروش ایران خودرو شرکت کرده‌اند و حال دعوت‌نامه آن‌ها منقضی شده است. همچنین در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه ، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد. این بخشنامه از ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 22 اردیبهشت 99 اجرایی شده است.

شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات

شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران