فرمان تسلا مدل ۳ یک ماه پس از تحویل از جا درآمد؛ انتقادها از کیفیت بد مونتاژ تسلا

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مالک یک تسلا مدل ۳ در انگلستان در توییترش اعلام کرد فرمان خودرو الکتریکی جدیدش که به تازگی آن را تحویل گرفته از جا درآمده است.
وقتی جیسون تواتارای ۴۳ ساله در روز ۲۶ آوریل با تسلا مدل ۳ خودش در حال ورود به پارکینگ بود، فرمان خودرو از ستون فرمان جدا شد.
او در توییتر نوشته: فرمان ماشینم امروز جدا شد! نگرانم این بلا سر بقیه ماشین هم بیاد! میشه بدونم چرا چنین اتفاقی یک ماه بعد از تحویل ماشین رخ داده؟
تواتارا و همسرش در ۲۰ مارس تسلا مدل ۳ را در بلکپول انگلستان تحویل گرفتند و تا ۲۶ آوریل زمانی که فرمان خودرو جدا شد، فقط ۳۲ کیلومتر با آن مسافرت کرده بودند.

تسلا مدل 3

تسلا مدل 3

تواتارا در این باره گفته: فرمان روی دستم افتاد و فقط به سیم‌هایش آویزان بود. کاملا شوکه شده بودم. همسرم اگر این اتفاق را با چشم‌های خودش ندیده بود، باور نمی‌کرد.
این مالک نگران به سرعت با پشتیبانی تسلا تماس گرفت و این مدل ۳ برای تعمیر به نمایندگی منتقل و روز بعد با فرمان سالم به او تحویل داده شد.
تواتارا گفته: تسلا تایید کرد که فرمان خودرو با پیچ و مهره به بدنه متصل نشده بوده و آن‌ها به دنبال پیدا کردن دلیل این اشتباه هستند. موسسات ایمنی در انگلستان هم در حال بازرسی این موضوع هستند.
نظرات
 
 
 
امیرخان 1399/2/28
نکته جالب اینه که چرا برای این خبر از عبارت رسانه معاند و فلان... استفاده نکردید؟

این هم میدونیم که از نظر فنی این اتفاق هم تقریبا بعید هست که فرمان کاملا از جاش دربیاد.

در خبر کوییک بدون پیستون،متلسفانه عبارت های مناسبی بکار نبرید و با جریان های خاص همسو بودید.

بهتر بود از نظر فنی بررسی می‌کردید و دنبال عبارتهای رسانه معاند، دشمن ، جریان های فلان و ... نمی‌رفتید.
محمد 1399/2/29
« با کنده شدن فرمان شوکه شدم » این اتفاقا واسه ما عادیه
mah 1399/2/29
لطفا ماشین های ایرانی روبرسی کنید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران