مانی خوشبین، میلیونر ایرانی الاصل، توضیح می‌دهد که چرا 3 مدل بوگاتی مختلف دارد + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
شاید اگر شهرت و محبوبیت خودروهای موجود در بازار را یک هرم فرض بگیریم، قطعا در راس هرم کمپانی خودروسازی بوگاتی و محصولات منحصربه فرد آن قرار می گیرد که هرکسی آرزوی داشتن یکی از محصولات آن را دارد، ولی قیمت بسیار بالای محصولات این خودروساز فرانسوی باعث می شود تا حتی برخی افراد ثروتمند هم از خرید آن منصرف شود، ولی یک نفر وجود دارد که نه تنها دغدغه ای برای خرید خودروهای گران قیمت بوگاتی ندارد، بلکه 3 دستگاه مختلف از محصولات بوگاتی را در گاراژ خود نگه داشته است.
مانی خوشبین، ثروتمند نام آشنای ایرانی الاصل که تاکنون فیلم های زیادی از آن در خودروبانک شاهد بوده ایم، همزمان صاحب 3 دستگاه مختلف از محصولات شرکت بوگاتی است که تک تک آنان نسخه های بسیار خاص و کمیاب از محصولات بوگاتی هستند که سرنوشت آنان به گاراژ مانی خوشبین ختم شده و همچون الماس تراش نخورده، در بین دیگر خودروهای خاص این گاراژ خودنمایی می کنند. حال مانی خوشبین در آخرین ویدیوی خود به سراغ این 3 دستگاه خودروی بوگاتی رفته و توضیح می دهد که چرا 3 دستگاه بوگاتی مختلف را در گاراژ خود نگه می دارد که در ادامه می توانید با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد آن باشید.

نظرات
 
 
 
سینا 1399/2/27
تو ایران میلیونر یعنی بدبخت
Mehdi 1399/2/27
میلیونر ایرانی الاصل،بنازم به افتخاراتتون،ما به جز ایرانیایی که تو خارج از ایران به جایی رسیدند که اگه تو ایران بودند بدبخت بودند افتخارات دیگه ای ندارم که دلیلشم خودتون میدونید.
آرش حسن نیا 1399/2/27
صفر تا صد بوگاتی ساخت فرانسه است فقط پرچم فرانسه بالاس
سعید.ب.58 1399/2/28
ضمن سلام و عرض ادب باید عرض کنم شرکت بوگاتی یک شرکت فرانسوی _ ایتالیایی هست و هرگز نمیشه ماهیت ایتالیایی اون رو نادیده گرفت حتی اگر دفتر اصلی اون در فرانسه باشه...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران