برند جدید خودروسازی کارمانیا چیست؟ بازگشایی شوروم جدید خودروسازی کارمانیا

در حالی خودروسازی کارمانیا در حدود دو سال اخیر مشکلات زیادی در تحویل خودروهای بی وای دی خود به دلیل قطع شدن ارتباط با شرکت مادر در اثر تحریم‌های بین‌المللی داشت، که به تازگی شوروم جدید این خودروساز در مکان جدیدی به زودی افتتاح می‌شود و شواهد حاکی از آن است که این خودروساز قصد دارد برند جدیدی را روانه بازار کند.
با توجه به لوگویی که بر دیواره شوروم جدید نصب شده، به نظر می‌رسد که برند جدیدی توسط این خودروساز معرفی خواهد شد و همچون بعضی دیگر از خودروسازان داخلی، همکاری با یکی از خودروسازان چینی شروع خواهد شد اما این خودروها با برند جدید کارمانیا (که نام آن هنوز مشخص نیست) عرضه می‌شوند.
خودروسازی کارمانیا اگرچه هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده که با کدام برند جدید شروع به همکاری کرده اما گزینه‌های محتملی قابل حدس زدن است که سعی می‌کنیم به دلیل عدم گسترش شایعات، این گمان‌ها بیان نشوند.
به نظر شما برند جدید خودروسازی کارمانیا چیست؟
نظرات
 
 
 
علی کشاورزی 1399/3/17
فعلا که کارمانیای بد عهد و پیمان پول های ما را که برای خرید BYD_S7 پرداخت کرده ایم بالا کشیده
نه خودرو را تحویل می دهد نه پول مان را

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران