افزایش کرایه های حمل و نقل عمومی و زمان اجرای آن قطعی شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
غلامحسین آرام، معاون عمرانی فرمانداری تهران در خصوص افزایش کرایه ‌های حمل و نقل عمومی خبر داد و در این خصوص اعلام کرد که از اول خردادماه سال جاری، افرایش کرایه‌ های سیستم حمل و نقل عمومی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، غلامحسین آرام معاون عمرانی فرمانداری تهران میزان افزایش کرایه تاکسی های فعال در شهر تهران را 23 درصد در سال جاری عنوان کرد، این درحالیست که با افزایش قیمت حامل های انرژی در سال گذشته، نرخ کرایه تاکسی های شهر تهران با افزایش 11 درصدی همراه شده بود.
علاوه بر تاکسی های شهری، معاون عمرانی فرمانداری تهران به دیگر سیستم های حمل و نقل عمومی شهری نیز اشاره کرد و در این خصوص افزود که نرخ کرایه مترو و همچنین اتوبوس های شهری بین 20 تا 25 درصد افزایش پیدا کرده و نرخ بلیت تک سفره مترو از مبلغ 1200 تومان به چیزی حدود 1500 تومان افزایش پیدا کرده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران