نرخ عوارض پارک هوشمند حاشیه ای چگونه محاسبه می شود + جدول

وحید سرلک، معاونت فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به نحوه محاسبه نرخ پارک هوشمند حاشیه ‌ای در برخی از معابر پایتخت، اعلام کرد که این کار در حال اجرا بوده و پارک هوشمند حاشیه ‌ای پایتخت در معابر مناطقی همچون 2، 6، 7، 11 و 12 در حال انجام است. در ادامه لازم به توضیح است که از ابتدای خرداد ماه امسال هم چیزی حدود 30 هزار فضای پارک جدید به 12 هزار فضای پارک هوشمند حاشیه ‌ای فعلی اضافه خواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، وحید سرلک معاونت فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همچنین با اشاره به نرخ پارک هوشمند حاشیه ‌ای در سال 99، در صحبت های خود تصریح کرد: به دلیل اینکه هنوز مصوبه سال 99 شورای شهر تهران به تایید نهاد‌هایی مثل وزارت کشور نرسیده است، برهمین اساس نرخ پارک هوشمند حاشیه‌ ای بر اساس مصوبه سال 93 محاسبه خواهد شد که جزییات آن را می توانید در جداول زیر شاهد باشید.

نرخ عوارض پارک هوشمند حاشیه ای چگونه محاسبه می شود

نرخ عوارض پارک هوشمند حاشیه ای چگونه محاسبه می شود

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران