فروش نقدی و پیش فروش ون وانا با قیمت قطعی توسط ایران خودرو دیزل + جدول

ایران خودرو دیزل از شرایط فروش خودروی "ون وانا" خبر داد و مشتریان می توانند به صورت نقدی و یا پیش فروش، این خودروی ون را با قیمت قطعی خریداری کنند. بسته به انتخاب شرایط فروش، تحویل این خودرو نیز برای مرداد، شهریور و مهرماه سال جاری تعیین شده است.
در این شرایط فروش، ایران خودرو دیزل قیمت قطعی 480 میلیون تومانی را برای خودروی "ون وانا 3TZ بنزینی" تعیین کرده است، اما به صورت نقدی و همچنین با 3 روش پیش فروش قابل عرضه به مشتریان خواهد بود که برای اطلاع از جزییات فروش و قیمت های تعیین شده برای پیش فروش خودرو، می توانید به جدول زیر توجه کنید.

شرایط فروش نقدی و پیش فروش ون وانا با قیمت قطعی

شرایط فروش نقدی و پیش فروش ون وانا با قیمت قطعی

نظرات
 
 
 
شایان 1399/2/29
موتور ای اف 7 توربو با گیربکس نیسان جونیور. وزن بدون سرنشین 1800 کیلوگرم. حساب کنید با 14 15 نفر سرنشین توی سربالایی چه اتفاقاتی قراره برای این سمند هایس نما بیفته

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران