توقف تولید 405 از اواخر خرداد و حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره پایان عمر پژو 405، اعلام کرد که با توجه به تعهدات شرکت ایران خودرو، تولید پژو ۴۰۵ تا اواخر خردادماه سال جاری به پایان خواهد رسید. در برنامه ریزی پلیس راهور برای سال ۹۹، ما امسال چهار ماموریت اصلی در راستای برنامه‌ های کلان پلیس راهنمایی و رانندگی پیش بینی کرده ایم که یکی از جدی ترین برنامه های ما، کاهش سوانح جاده ای و تصادفات منجر به فوت خواهد بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر در ادامه صحبت های خود با اشاره به دومین اولویت پلیس راهور در برنامه ریزی کلان خود، اعلام کرد که برنامه توسعه نظم و انضباط و عبور و مرور ترافیک با تأکید بر موضوعات اولویت‌ دار همچون رعایت حق تقدم عابران پیاده، ساماندهی موتورسیکلت ‌سواران در خصوص تردد آنان، گواهینامه، آموزش و برخی موارد دیگر است که این موارد نیز در دستور کار پلیس راهنمایی و رانندگی قرار خواهد گرفت. اولویت دیگر ما نیز توسعه، بهبود و ارتقای رفتار ترافیکی شهروندان است و امیدواریم که عابرین پیاده، مسافر و یا رانندگان در این زمینه با ما همکاری کنند.
در پایان رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به چهارمین و آخرین اولویت مهم پلیس در سال جاری، اعلام کرد که توسعه و تحول سیستمی و همچنین هوشمندسازی پلیس راهور خواهد بود و در نظر داریم تا شماره‌ گذاری خودروها، رسیدگی به اعتراضات و همچنین ترخیص خودروها در بستر شبکه ملی اطلاعات انجام شود تا رفته رفته ستادهای ترخیص خودرو نیز جمع آوری شوند. در زمینه هوشمندسازی هم تصمیم بر این است تا سامانه پایش همواره ماموران را از ۴۰۰۰ دستگاه به ۱۲ هزار دستگاه افزایش دهیم. بحثی هم در رابطه با کروکی های الکترونیکی است که در دستور کار ما قرار خواهد گرفت.

نظرات
 
 
 
آرش حسن نیا 1399/3/1
دلم برات تنگ میشه اسطوره ی دوست داشتنی و کوچولوی من

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران