خودروهای بدون پلاک توقیف می شوند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در راستای مبارزه با سوداگری در بازار خودرو و کوتاه کردن دست دلالان از این بازار، روز گذشته اعلام شد که با هماهنگی های صورت گرفته میان پلیس راهور ناجا و همچنین سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، خودروهایی که بدون پلاک در شهرها اقدام به تردد کنند توقیف خواهند شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، به منظور جلوگیری از سوداگری در بازار خودرو , در راستای سیاست های نظارتی و ساماندهی بازار خودرو در جهت کوتاه کردن دست سودجویان، روز گذشته اعلام شد که با هماهنگی های صورت گرفته میان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و همچنین پلیس راهور ناجا، خودروهایی که بدون پلاک اقدام به تردد در شهرها کنند، توقیف و به پارکینگ منتقل خواهند شد.
در این خصوص سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان پیش از این در اطلاعیه ای اعلام کرده بود که نصب پلاک بر روی خودروهای صفر کیلومتر برای تمامی شرکت های خودروسازی و همچنین دارندگان خودروهای صفر کیلومتر بدون پلاک اجباری شده است و تمامی خودروهای بدون پلاک در پارکینگ و یا محل نگهداری خودرو نیز شامل این طرح خواهند شد و در صورت مشاهده توقیف می شوند.
نظرات
 
 
 
مهدی گزاوندی 1399/3/2
سلام عالی شده خودرو دیگه بودن پلاک توقیف خواهد. شد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران