با پرداخت 150 هزار دلار، بی ام و M3‌ مدل 1991 پل واکر از آن خود کنید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
بی ام و E30‌ یکی از محبوب‌ترین M3 های ساخته شده تاکنون است و همواره مجلات خودرویی به دنبال یافتن نمونه‌های خاص از این خودرو هستند. به عقیده بسیاری از علاقمندان به خودرو، بی ام و E30 بهترین M3 ساخته شده تاریخ است و نمی‌توان آن را از یاد و خاطره دوستداران بی ام و در سراسر جهان بیرون کرد. بی ام و E30 خودرویی متعادل، سریع و خوش چهره است که براساس اصول مهندسی دقیق ساخته شده و تمام نکاتی که یک ماشین اسپرت باید داشته باشد را در خود جای داده است.
به تازگی یکی از خاص‌ترین نمونه‌های موجود از بی ام و M3‌ مدل 1991 برای فروش گذاشته شده است. این بی ام و به پل واکر تعلق داشت و یکی از خودروهای موجود در کلکسیون شخصی وی بود. این بی ام و تنها 13248 مایل کارکرد دارد و تمامی ساختار اصلی آن حفظ شده است.

بی ام و M3‌

بی ام و M3‌

در آگهی فروش این خودرو اعلام شده که این مدل خاص از بی ام و M3، به چراغ‌های BMW Hella مجهز است که تنها در نسخه‌های اروپایی بی ام و E30 دیده می‌شود. رینگ‌های خودرو نیز از نوع 16 اینچی Evo هستند اما اگر خریدار بخواهد، رینگ‌های 15 اینچی و چراغ‌های فابریک کارخانه موجود هستند و می‌تواند اتومبیل خود را با آن‌ها تحویل بگیرد. اینکه بی ام و E30 یاد شده متعلق به پل واکر است، سبب می‌شود تا در لیست خاص‌ترین نسخه‌های این خودرو قرار بگیرد و احتمالا در مدتی کوتاه به فروش خواهد رسید.
فروشنده این بی ام و M3 یعنی گروه Reserve Auto، مبلغ 149.980 دلار را برای خرید این خودرو طلب کرده که در نوع خود ارزان محسوب می‌شود و حتی می‌توان با چانه زدن، این خودرو را با قیمت 145 هزار دلار خریداری کرد.
نظرات
 
 
 
Sadeq samimi 1399/3/2
به نظر من که ارزون نیست چون الان ماشین هایی مثل nissan gtr ۶۰ هزار دلار گیر میاد یا مثلا لامبورگینی هوراکان ۱۷۰ هزار دلار گیر میاد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران