توتو ولف: اولویت‌های ما بوتاس و راسل هستند نه فتل

برخی منابع در روز چهارشنبه مدعی شدند که هیات مدیره دایملر خواهان به خدمت گرفتن سباستین فتل هستند و در این خصوص مستقیما با توتو ولف، مدیر تیم فرمول یک مرسدس، صحبت کرده‌اند، اما به نظر می‌رسد این مرد اتریشی همچنان بر مواضع خود اصرار دارد و اعلام کرده است که اولویت‌های اول مرسدس ولتری بوتاس و جورج راسل هستند و هیچ تصمیمی تا قبل از شروع فصل گرفته نخواهد شد. وی در این خصوص می‌گوید:

’’ ما به راننده‌های فعلی خودمان وفاداریم و نمی‌خواهیم قبل از حتی شروع فصل وارد مذاکره شویم. فقط در آن زمان ما خارج از مرزها فکر، و دیگر گزینه‌های موجود را ارزیابی می‌کنیم. برای ما، سوال اصلی این است که با جورج راسل چه کنیم. او یک انتخاب است. از جنبه آلمانی قضیه، [سباستین] اتفاق برزگی است. اما ما باید نسبت به تیم خود درست رفتار کنیم و وفاداری برای ما از ارزش بالایی برخوردار است. من او (سباستین) را شخصا می‌شناسم. بسیار رو راست می‌باشد و ارزش‌های مشترک زیادی داریم. به عنوان یک ورزشکار، او قهرمان چهار دوره فرمول یک شده است، پس نیازی به صحبت در مورد عملکرد او نیست. من از تصمیمش متعجب نشدم؛ فکر می‌کنم می‌توانستید اختلافاتی ببینید. دیدن اینکه رویایش با فراری دیگر ادامه نخواهد داشت برای او مایوس کننده است، اما این اتفاقی است که افتاده.‘‘
نظرات
 
 
 
آرش حسن نیا 1399/3/1
من ۲۳ ساله که چشم انتظارم که رنو تو فرمول یک برنده شه یا حتی جزو ۵ تای اول باشه ولی نشد
  • amirebrahimi 1399/3/3
    رنو در سال‌های 2005 و 2006 با فرناندو آلونسو قهرمان جهان شده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران