تمدید طرح تبدیل هاوال H2 به مزدا 3، وانت مزدا، کاپرا و یا بسترن B30 تا پایان خرداد + جدول

شرکت بهمن موتور در راستای عمل به تعهدات خودروی غیرقابل عرضه هاوال H2 و همچنین با توجه به محدودیت آنان در تامین قطعات، پیش از این طرح تبدیل تعهدات این خودرو به دیگر تولیدات خود را اعلام کرده بود و مشتریان می توانستند در این طرح تبدیل بجای خودروی هاوال ثبت نامی، محصولاتی همچون وانت مزدا تک کابین و دوکابین، خودروی کاپرا و خودروی بسترن B30 را دریافت کنند. حال شرکت بهمن موتور با اضافه کردن خودروی مزدا 3 مدل 98 به لیست خودروهای قابل تبدیل با هاوال H2، از تمدید این طرح تا پایان خردادماه سال جاری خبر داده است.
گروه بهمن در این طرح تبدیل بجای خودروی هاوال H2، به مشتریانش دو دستگاه خودروی وانت کارا تک کابین، دو دستگاه خودروی وانت کارا تک کابین فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی، دو دستگاه وانت کارا دوکابین با فرمان هیدرولیک، دو دستگاه وانت کارا دوکابین فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی، یک دستگاه خودروی کاپرا، خودروی بسترن B30 و همچنین اخیرا خودروی مزدا 3 مدل 98 را پیشنهاد داده است که مشتریان می توانند یکی از شرایط ذکر شده را برای تبدیل خودروی غیرقابل عرضه خود انتخاب کنند که جزییات آن در جدول زیر آمده است. گفتنی است که این طرح تبدیل تا پایان خردادماه و یا تا پایان تکمیل ظرفیت اعتبار خواهد داشت.

طرح تبدیل هاوال H2

طرح تبدیل هاوال H2

نظرات
 
 
 
محمد 1399/3/6
بله دیگه وقتی کسی نباشه دهن شما رو سرویس کنه باید هم انقدر پررو و وقیح بشین ، خوبه هرکی هر غلطی دلش میخواد میکنه
علیرضا پنج دولی 1399/3/6
از گروه خودروسازی بهمن التماس میکنم یه طرح تبدیل مزدا 1000 به وانت مزدا کارا با موتور 1/6 لیتری پیکان هم بزاره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران