استمداد از نیروهای بسیج برای شناسایی پارکینگ‌های احتکار خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های یکی از نمایندگان دوره دهم مجلس، نیروی بسیج می تواند نقش مهمی را در شناسایی و برخورد با محتکرین خودرو و کالاهای اساسی ایفا کند.
به نقل از خانه ملت، شهاب نادری عضو در این خصوص توضیح داد: «در شرایط فعلی کشور مسئله احتکار کالا بسیار جدی بوده و در بخش های مختلف اقتصادی نیز کاملا مشهود است.به عنوان نمونه در طی سال های اخیر در بخش خودرو پارکینگ های فراوانی کشف شده که پر از خودروهای دپویی بوده اند.»
وی ادامه داد: «قطعا محتکران یک پای مشکلات اقتصادی در کشور هستند، بنابر این ضروری است که قوه قضائیه نسبت به برخورد با این دست افراد اقدام کند. یکی از راه کارهایی که می تواند در شناسایی و برخورد با محتکرین اقتصادی کمک کننده باشد استفاده از نیروی بسیج است.»
نادری در انتها افزود: «نیروی بسیج می تواند نقش مهمی را در شناسایی و برخورد با محتکرین داشته باشد. به طور حتم می توان از ظرفیت بسیج برای شناسایی انبارهای احتکار در بخش های مختلف از جمله خودرو، کالاهای اساسی و حتی بحث مسکن استفاده کرد.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران