خودروهای عبوری از شانه خاکی جاده‎ها چند ساعت توقیف خواهند شد؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
یکی از اقداماتی که همواره در محورها و جاده های شلوغ توسط رانندگان متخلف انجام می شود عبور از شانه های خاکی است که بسیار خطرآفرین بوده و ممکن سبب ایجاد حوادث رانندگی شود.
به نقل از فارس، جانشین پلیس‎راه راهور در این خصوص توضیح داد: «حرکت از سمت راست و شانه خاکی راه ضمن آنکه تخلف راهنمایی و رانندگی است، تجاوز به حقوق دیگران محسوب می‌شود، بنابراین پلیس با رانندگان متخلف برخورد خواهد کرد.»
وی ادامه داد: «خودروی رانندگان در صورت انجام این تخلف ضمن جریمه 61 هزار تومانی، به مدت پنج ساعت در محل به‌صورت توقیف نگه خواهند داشت.»
این اقدام به خصوص در محورهای شمالی کشور پیوسته توسط رانندگان متخلف انجام می شود و جانشین پلیس راه راهور تاکید کرده است که جریمه رانندگانی که این اقدام را انجام می دهند هم اکنون نیز در محور‌های شمالی در حال اجراست و به محورهای دیگر نیز تسری پیدا خواهد کرد.
نظرات
 
 
 
zak2012 1399/3/7
باید پدر این بی شعورها رو در بیارن
حمید 1399/3/7
دمشان گرم کار خوبی کردن . خدا کنه این راننده ها رو که فکر میکنن خیلی زرنگن هم ایطور جریمه کنه . چند وقت پیش تو ترافیک بودم ولی ترافیک قفل نبود ، همه ماشین ها پشت سر هم آرام میرفتن ، یه ماشینی از پشت هی به من چراغ میداد و بوق میزد که برم کنار!!! بهش راه دادم ولی خب هی میرفت جلو با ماشین های دیگه هم همین رفتار رو داشت . یا بعضی از ماشینا جوری آشغالاشون رو از پنجره پرت میکنن بیرون انگار داخل خونشون هستن . راننده هایی که توهین میکنن و.... اینا رو هم باید جریمه هایی رو براش در نظر بگیرن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران