کشف یک تریلیونی خودروهای احتکاری در پایتخت

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، در پایتخت یک هزار و ۸۴ دستگاه انواع خودرو احتکاری به ارزش یک تریلیون ریال کشف شده است.
به نقل از ایسنا، سرهنگ نعمت اله علیپور در این خصوص توضیح داد: «با افزایش قیمت خودرو از بعد از عید نظارت ها بر بازار خودرو بیشتر شده و تلاش می شود که با پدیده احتکار خودرو به صورت ویژه مبارزه شود. در همین راستا نیز ماموران پلیس امنیت اقتصادی موفق شده اند 13 پارکینگ مملو از انواع خودروهای سواری داخلی و خارجی را کشف کنند.»
این مقام انتظامی بیان داشت: «پس از کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضائی تیم‌های مختلف عملیاتی تشکیل و طی پنج روز در بازرسی از پارکینگ های مورد نظر 1084 دستگاه انواع خودرو احتکار شده کشف شد. خودروهای کشف شده در این 13 پارکینگ همگی صفرکیلومتر و فاقد پلاک بوده و با دستور قضایی پارکینگ های مذکور پلمب شد.»
گفته می شود ارزش خودروهای کشف شده در این پارکینگ ها برابر با یک تریلیون ریال بوده و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفته است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران