با نوبت دهی آنلاین مراکز معاینه فنی در زمان خود صرفه جویی کنید

حسین مقدم، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به آخرین وضعیت تعداد مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی، اعلام کرد که در حال حاضر چیزی حدود 7 هزار و 300 دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده اند و در این بین مراجعه به برخی مراکز معاینه فنی بیشتر از مابقی آنان بوده است، هرچند لازم به ذکر است که در مراکز معاینه فنی شلوغ هم ساعت انتظار به کمتر از یک ساعت و نیم خواهد رسید.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین مقدم مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با تاکید بر این موضوع که شهروندان به منظور صرفه جویی در زمان می توانند با استفاده از سامانه نوبت دهی آنلاین برای دریافت خدمات اقدام کنند و علاوه بر این، شهروندان می توانند با مراجعه به مراکزی مانند چمران، شقایق و الغدیر (مراکز جنوب تهران) در کمترین زمان ممکن خدمات مربوط به ماشین های خود را دریافت کنند.
در پاسخ به این سوال که نوبت دهی آنلاین برای کدام مراکز معاینه فنی امکان پذیر است، حسین مقدم اضافه می کند که استفاده از سرویس نوبت آنلاین در مراکزی چون بیهقی، سراج، الغدیر، شقایق، نیایش، آبشناسان، چمران و دماوند برای شهروندان امکان پذیر است و تاکید داریم که برای مدیریت زمان شهروندان، پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی از سرویس نوبت دهی آنلاین استفاده کنند.
در رابطه با رعایت نکات بهداشتی در مراکز معاینه فنی، لازم به توضیح است که ضدعفونی مستمر مراکز معاینه فنی، استفاده از ماسک و دستکش یکبار مصرف برای هر خودرو از سوی کارکنان، اجرای فاصله گذاری در محل ‌های استقرار شهروندان و ارسال پیامک آموزشی و آگاهی بخشی به شهروندان را می توانیم از جمله اقداماتی بدانیم که در مراکز معاینه فنی برای حفظ سلامت شهروندان انجام می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران