اولویت گازسوز کردن رایگان خودروها با وانت بارها و تاکسی ها

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حسین اخلاقی، رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروها، اعلام کرد که بر اساس توافق وزارت کشور و وزارت نفت، تاکسی ‌ها و همچنین خودروهای وانت بار عمومی قرار است که به صورت رایگان به خودروهای دوگانه سوز تبدیل شوند.
حسین اخلاقی صبح روز پنجشنبه 8 خردادماه در گفتگو با اصحاب رسانه، اعلام کرد که این طرح بدون محدودیت زمانی برای تاکسی‌ ها و همچنین خودروهای وانت باری انجام خواهد شد و در مرحله بعد، ممکن است که طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروها با اعلام دولت برای تاکسی های اینترنتی، تاکسی های بین شهری و یا سرویس مدارس در دستور کار قرار گیرد. به نقل از ایسنا، رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس در پایان اعلام کرد که متقاضیان دوگانه سوز کردن رایگان ماشین خود، می توانند برای نام نویسی به سامانه جامع خودرو‌های دوگانه سوز کشور به نشانی gcr.niopdc.ir مراجعه کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران