فروش وکالتی خودروهای صفر کیلومتر ممنوع است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
طرح فروش فوق العاده توسط خودروسازان داخلی با نظارت و برنامه ریزی دستگاه های مختلف، درحالی اجرا شده است که فیلترهای مختلفی برای ثبت نام تعیین شده تا خودرو به دست مصرف کنندگان واقعی رسیده و حضور دلالان و سوداگران بازار خودرو به حداقل ممکن برسد. حال در این خصوص عباس تابش، رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با هشدار به محتکران خودرو، اعلام کرد که هرگونه فروش وکالتی خودروهای صفر کیلومتر نیز ممنوع خواهد بود و این موضوع با سازمان ثبت اسناد نیز هماهنگ شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از رادیو اقتصاد، عباس تابش با ارائه گزارش مختصری درباره شناسایی چندین انبار دپوی خودروهای صفر کیلومتر در کشور، اعلام کرد که بیشترین فشار در بازار خودرو از جانب سودجویانی است که به دنبال سود حداکثری از این کالای مصرفی هستند. حال با هماهنگی دستگاه قضایی، مقرر شده است تا خودروهای احتکاری کشف شده در مرحله اول به قیمت کارخانه به فروش برسند و در صورت تکرار فعل احتکار از سوی دلالان، خودروها به سازمان جمع ‌آوری اموال تملیکی تحویل و پرونده متخلفان به قوه قضایه تحویل داده شود. علاوه بر این در تازه ‌ترین هماهنگی صورت گرفته با مسئولان سازمان ثبت اسناد، انتقال وکالتی خودروهای صفر کیلومتر نیز در سراسر کشور ممنوع شده است.
نظرات
 
 
 
jalil 1399/3/11
درست ترین کار را انجام میدهید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران