[پرسشنامه] آیا شما صاحب خودرویی هستین و یا قصد خرید یک خودروی جدید را دارید؟

خودروبانک قصد دارد در راستای جمع آوری اطلاعات مخاطبان خود و ارایه خدماتی بهتر، اطلاعاتی را از شما عزیزان جمع آوری کند. در این پرسشنامه تنها 8 سوال قرار داده شده و هیچ اطلاعاتی از شما در این پرسشنامه ثبت نمی شود لذا می توانید با خیال راحت تنها به این سوالات پاسخ دهید.
در صورتیکه پیشنهاد بهتری و یا تکمیلی داشتین، در زیر همین مقاله برای ما کامنت بگذارید.
تیم خودروبانک از شما مخاطبین عزیز جهت این همکاری برای ارایه بهتر خدمات در سایت کمال تشکر را می کند.

پاسخ به پرسشنامه
نظرات
 
 
 
ضد لگن های پلاستیکی فرانسوی 1399/3/11
خودرو بانک لطفا فیلم بررسی بیشتر بزار یا درگ بین ماشین های مختلف
محمد 1399/3/11
لطفا باگ های سایت رو درست کنید و قابلیتی ایجاد کنید که هر فرد یک نام کاربری داشته باشه و همچنین نتیجه نظر سنجی رو اعلام کنید
حمید 1399/3/12
با درود
اینجانب با کمال میل به 8 سوال این پرسشنامه جواب دادم ولی به نظر بنده تعداد سوالات باید بیشتر باشه و یا اینکه گزینه انتخاب بیشتر باشه . بعنوان مثال در سوالی که در مورد نوع انتخاب خودرو شده گزینه های پیش رو به هیچ عنوان کافی و جامع نیست چون خودم گزینه قیمت نهایی رو انتخاب کردم و مسلما" علاوه بر آیتم اقتصادی خودروی مورد نظر به عنوان کسی که عاشق خودرو هستم دوست دارم خودروی مورد انتخاب بنده دارای مشخصات فنی خوب نسبت به قیمت پرداختی داشه باشه ولی چنان قیمتها غیر منطقی و انتخاب خودرو محدود گردیده که واقعا" در این 8 سوال نمیشه نظر یه مصرف کننده واقعی رو جویا شد . با سپاس
مصطفی 1399/3/12
سلام،با تشکر ولی انتظار داشتم سوالات تخصصی تر باشه.اگر شما به سایت خودرو سازان مطرح دنیا سر بزنید،توی بخش سفارش و شخصی سازی خودروی مد نظر می توانید از کارشناس آنلاین درخواست کنید تا بر مبنای بودجه کل شما بهترین محصولشون رو بر مبنای سلیقه شما و کاربردی که می خواهید داشته باشه بهتون پیشنهاد می دهند و اگر بودجه اضافی هم در نظر داشتید می توانید کاملا سفارشتون رو شخصی سازی بکنید مثلا رینگ های اسپرت از شرکت سازنده روش نصب کنند.در کل اگر این اتفاق در کشور ما هم بیفتد اتفاق جالبی خواهد بود.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران