توضیحات سازمان تعزیرات در خصوص قیمت خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی این سازمان تنها در صورتی می تواند به مساله خودرو ورود پیدا کند که سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان که ناظر براین موضوع است درخواستی را ارائه دهد.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان یاسر رایگانی در این خصوص توضیح داد: «به عنوان نمونه سازمان حمایت باید اعلام کند که فلان شرکت خودروساز خودرویی را که قیمت مصوب 53 میلیون تومان دارد به خریدار 53 و میلیون و 700 هزار تومان می فروشد و این 700 هزار تومان تخلف است تا سازمان تعزیرات به این مسئله ورود پیدا کند.»
وی در ادامه ضمن اشاره به مشکلات خودروهای سنگین وزن افزود: «به مشکلات این خودروها کمتر رسیدگی شده اما سازمان تعزیرات همچنان اجازه ورود به این مسئله را نداشته و هیچ نقشی در قیمت گذاری این خودروها ندارد.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران