شروط ثبت نام در پیش فروش یکساله خودرو آسان تر خواهد بود

حدود یک هفته از اجرای پیش ثبت نام و فروش فوق العاده خودروسازان می گذرد و در این طرح فروش با تعیین فیلترهای مختلف و سختگیرانه، سعی شده است تا خودروهای ثبت نامی با موعد تحویل یکساله به دست مصرف کنندگان واقعی رسیده و حضور دلالان کاهش پیدا کند. با این حال، فیلترهای تعیین شده مشکلات زیادی را برای دارندگان خودروهای فرسوده ایجاد کرده است و یکی از شروط ثبت نام در طرح فروش فوق العاده خودروسازان، نداشتن پلاک جاری است که همین موضوع امکان ثبت نام و دریافت خودروی جدید را بسیار سخت کرده است.
با این حال به غیر از فروش فوق العاده، طرح های فروش دیگری هم از سوی خودروسازان تدارک دیده شده تا مشتریان مختلف امکان ثبت نام و خرید اتومبیل را داشته باشند و آنطور که در رسانه ها گفته می شود، در طرح پیش فروش یکساله خودروسازان که ظرفیت ثبت نام 75 هزار دستگاهی برای آن پیش بینی شده، گویا قرار است که برخی فیلترهای سختگیرانه ثبت نام برداشته شده و متقاضیان بیشتری امکان دسترسی به سایت فروش خودروسازان را داشته باشند. یکی از اصلی ترین مواردی که به آن اشاره شده، حذف فاکتور "نداشتن پلاک جاری" است و این امکان را برای دارندگان خودروهای فرسوده فراهم می کند تا خودروی جدید ثبت نام کرده و بعد از گذشت 1 سال تحویل بگیرند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران