هیوندای سانتافه با تیونینگ کارلکس؛ گربه وحشی لهستانی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
هیوندای سانتافه یکی از پرفروش‌ترین کراس‌اوورهای دنیا است و در کشورمان نیز طرفداران قابل توجهی دارد. با این حال تیونرها علاقه چندانی نسبت به انجام تغییرات در این خودرو از خود نشان نمی‌دهند، چرا که سانتافه را خودرویی معمولی می‌دانند. پس از مدتی بالاخره یک تیونر لهستانی تصمیم گرفته تا کیت بدنه‌ای را برای هیوندای سانتافه تولید کرده و این کراس‌اوور پرفروش کره‌ای را با ظاهری جدید به بازار بفرستد. این تیونر کارلکس است که با انجام تغییرات عمده، ظاهر سانتافه را به کلی تغییر داده است.
کیت بدنه هیوندای سانتافه کارلکس شامل ضربه گیرهای سفارشی در جلو و عقب، جلوپنجره مشبک جدید به همراه آرم تیونر، اسپویلر عقب، دیفیوز عقب، اگزوزهای چهارگانه، چرخ‌های آلیاژی 20 اینچی و تم دورنگ سیاه و سفید است. در داخل نیز شاهد استفاده از چرم آلکانترا برای تزئین صندلی‌ها و داشبورد هستیم و از رنگ لیمویی برای تنوع بخشی به کابین استفاده شده است. تولید نسل جدید هیوندای سانتافه بزودی در کره جنوبی آغاز خواهد شد و بسیاری از نسخه‌های تولیدی این خودرو وارد بازار لهستان می‌شوند، کشوری که کارلکس در آن قرار دارد و این خبر خوبی برای آن‌هایی است که به دنبال خلق ظاهری متفاوت برای سانتافه خود هستند.
در زیر می توانید عکس های این خودرو را مشاهده کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران