کشف بیش از 4 هزار خودروی احتکار شده طی هفته های گذشته

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سید یاسر رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور در حاشیه سفر خود به بندرعباس با اشاره به کشف بیش از ۴ هزار خودروی احتکار شده در کشور، اعلام کرد که طی هفته های گذشته و در راستای مبارزه با دلالان و سوداگری در بازار خودرو، تاکنون بیش از ۴ هزار خودروی احتکار شده در کشور کشف شده و صاحبان این خودروها علاوه بر ۱۰ درصد جریمه، مجبور به فروش ماشین های خود تنها به قیمت های تعیین شده از سوی شورای رقابت خواهند شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، سید یاسر رایگانی در ادامه صحبت های خود با اشاره به حکم صادر شده برای یکی از واردکنندگان خودروی خارجی، اضافه کرد که از تعداد 6664 تعهد یک شرکت، بیشتر از 2000 خودرو به مشتریان تحویل داده شده است و در این بین حدود 1614 نفر متقاضی دریافت پول خود از این شرکت و انصراف از خرید خودرو هستند. حال سازمان تعزیرات حکومتی برای حدود 3000 نفری که باقی مانده اند، حکم به الزام دو خودروی جایگزین با تفاوت قیمت حدود 100 درصد برحسب توان پرداخت ثبت نام کنندگان داده است.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور در پایان صحبت های خود پیرامون این موضوع همچنین اعلام کرد که به غیر از الزام به تحویل خودرو، هر شاکی ۵۶ درصد سود مشارکت و خسارت تاخیر تحویل خودرو دریافت خواهند کرد و همچنین مقرر شده است تا این شرکت برای تکمیل تعهدات باقی مانده و تحویل خودرو به مشتریان تا پایان بهمن ماه سال جاری اقدام کند.
نظرات
 
 
 
علی 1399/3/17
وطنم ای شکوه پابرجاااااااااااااااا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران