با این موتورسیکلت خاص، مقرون به صرفه رانندگی کنید

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
اگر موتورسیکلت سوار هستید و در عین حال به دنبال یک موتورسیکلت متفاوت، مقرون به صرفه و همچنین سازگار با محیط زیست هستید، دیگر لازم نیست که گزینه های مختلفی را پیش روی خود بگذارید و از بین آنان یکی را انتخاب کنید، زیرا استارت آپ اسپانیایی Urbet یک موتورسیکلت منحصربه فرد و کاملا متفاوت با نام Ego برایتان آماده کرده است که با قیمت مقرون به صرفه زیر 3000 دلاری می توانید صاحب آن شوید.
این استارت آپ اسپانیایی در سال 2016 میلادی و با عرضه 5 موتورسیکلت مختلف کار خود را آغاز کرد که در بین آنان، موتورسیکلت Ego را می توانیم منحصربه فردترین و همچنین مقرون به صرفه ترین معرفی کرد، زیرا این موتورسیکلت یک طراحی متفاوت و خیره کننده دارد و توجه همه را به سمت شما جلب می کند و از طرفی دیگر یک سیستم محرک تمام الکتریکی 3000 واتی مجهز به باتری های 72 ولتی دارد که سقف سرعت 90 کیلومتر برساعت و همچنین محدوده حرکت حدودا 120 کیلومتری تنها با یکبار شارژ کامل باتری های خود دارد، اما برای شارژ مجدد باتری های آن نیاز به صرف زمان 7 ساعته خواهید داشت، پس قبل هر بار رانندگی بهتر است که باتری های آن را کاملا شارژ کرده باشید.

Urbet Ego

Urbet Ego
از آنجایی که این موتورسیکلت الکتریکی است، بنابراین سیستم محرک آن هیچگونه صدایی تولید نمی کند، ولی برای ایمنی عابرین پیاده صدای مصنوعی موتورسیکلت های احتراقی به آن اضافه شده است که می تواند منجربه جذابیت رانندگی برای موتورسیکلت سوار هم شود.
از دیگر ویژگی های این موتورسیکلت هم می توان به صفحه نمایشگر LCD، ترمزهای هیدرولیکی دیسکی، قفل ضدسرقت و امکان سواری تنها برای یک نفر اشاره داشت. این موتورسیکلت بدون گزینه های اضافی قابل سفارش، به قیمت 2479 یورو یا معادل آن 2762 دلار به فروش می رسد که باتوجه به طراحی منحصربه فرد و همچنین سیستم محرک تمام الکتریکی، می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای خریداران موتورسیکلت باشد.

Urbet Ego

Urbet Egoنظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران