چه تعداد خودروی پیش فروش شده در سال قبل هنوز تحویل داده نشده است؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو این شرکت قصد دارد از 18 خرداد ماه 45 هزار دستگاه خودرو را در 12 مدل پیش فروش کند.
به نقل از تسنیم؛ فرشاد مقیمی در خصوص این طرح پیش فروش توضیح داد: «این خودرو ها در قالب طرح های پیش فروش 4 تا 2 ماهه عرضه خواهند شد و مالکان آن ها براساس قرعه کشی مشخص می شود. افرادی که در طرح قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو نیز برنده نشده اند می توانند در این پیش فروش شرکت کنند.»
وی ادامه داد: «تعهدات معوق ایران خودرو تاکنون به 30 هزار خودرو رسیده است که این خودروها ظرف یک تا دو ماه آینده تحویل مشتریان خواهد شد.»
گفته می شود ایران خودرو در اردیبهشت ماه امسال با وجود تحریم های بین المللی رکورد تولید خود را شکسته و به 51 هزار خودرو رسانده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران