در صورت افزایش شیوع کرونا، طرح ترافیک بازنگری خواهد شد

اجرای مجدد طرح ترافیک از شنبه با ایجاد تغییراتی در ساعت آغاز شد و رانندگان می توانند به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با ماشین شخصی خود از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح الی 16 در طرح ترافیک تردد کنند. با این حال علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با هشدار نسبت به عدم رعایت نکات بهداشتی و همچنین در خصوص برقراری مجدد طرح ترافیک، اعلام کرد که ما با یک بررسی و مدلسازی در تهران، به این نتیجه رسیدیم که حتی اگر 5000 نفر از کاربران مترو و اتوبوس از ماسک استفاده نکنند، بیماری گسترش پیدا کرده و این امر می‌ تواند به شدت نگران کننده باشد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تسنیم، وزیر بهداشت هم در رابطه با اجرای مجدد طرح ترافیک اعلام کرده است که با اجرای آزمایشی طرح ترافیک از شنبه، این امر قطعا مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت و اگر ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تغییرات شگرفی در زمینه شیوع ویروس کرونا ایجاد کرده و مشکلاتی در زمینه گسترش آن بوجود آورد، قطعا با تصویب ستاد ملی مباره با کرونا تصمیمات جدیدی در خصوص بازنگری طرح ترافیک اتخاذ خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران