هشدار پلیس به متقاضیان ثبت نام خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به نفرات برگزیده خریدار خودرو هشدار داد که مراقب دام کلاهبرداران باشند.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ جلیل موقوفه ای در این خصوص توضیح داد: «قطعا در شرایط فعلی که نفرات برگزیده خریدار خودرو به دنبال واریز وجوهات مربوط به خرید خودرو اند شیادان درصدد خواهند آمد که از طریق فیشنیگ و یا درگاه‌های اینترنتی اطلاعات متقاضیان خرید خودرو را دریافت و یا هک کنند و پس از آن اقدام به کلاهبرداری از آن‌ها کنند. بنابراین هشدار می دهیم که این افراد مراقب دام کلاهبرداران باشند.»
جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در ادامه افزود: «هرچند ممکن است که تمامی شهروندان در دام شیادان و کلاهبرداران بیفتند اما اغلب افراد سالمند و اشخاص کم سواد مورد توجه این دسته از افراد قرار می‌گیرند. به طور کلی توصیه می شود که تمامی شهروندان از اطلاعات بانکی خود و همچنین اطلاعات مربوطه به ثبت نام در خرید خودروهایشان محافظت کرده و این اطلاعات را در اختیار افراد غیر و کسانی که مورد اعتماد نیستند قرار ندهند.»
یکی از راه هایی که می توان از دام کلاهبرداران و شیادان در امان ماند واریز مبالغ اقساط پرداخت خرید خودرو از طریق درگاه معتبر شرکت های تولید کننده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران