چه خودروهایی در پیش فروش یکساله ایران خودرو عرضه شده اند؟ + لیست قیمت مصوب

گروه صنعتی ایران خودرو با انتشار یک بخشنامه جدید، لیست محصولات قابل عرضه خود در طرح پیش فروش یکساله را اعلام کرده است. در این طرح پیش فروش عمده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو قابل ثبت نام بوده و مبالغ پیش پرداخت علی احساب و همچنین بازه زمانی تحویل هر خودرو اعلام شده است.
لازم به توضیح است که پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو از روز یکشنبه 18 خردادماه آغاز شده و تا روز سه شنبه 20 خردادماه به مدت 3 روز برقرار خواهد بود و مشتریان می توانند در این طرح پیش فروش محصولات مختلفی همچون پژو پارس LX موتور TU5، پژو 405 بنزینی مدل SLX، پژو 206 تیپ 2، پژو 207 دستی، رانا پلاس، سمند ال ایکس موتور EF7، پژو 206 صندوقدار، دنا معمولی، دنا پلاس، سورن ELX، سمند ال ایکس و همچنین خودروی پژو پارس سال را ثبت نام کنند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

خودروهای قابل عرضه در پیش فروش یکساله ایران خودرو

خودروهای قابل عرضه در پیش فروش یکساله ایران خودرو

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران