شهرداری تهران جزییات جدید طرح ترافیک پایتخت را اعلام کرد

شهرداری تهران به اشاره به جزییات جدید طرح ترافیک پایتخت، توضیحاتی در رابطه با آن ارائه کرده و لازم به ذکر است که طرح ترافیک و طرح محدوده آلودگی هوا، از ساعت ۸ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۶ اجرا خواهد شد، اما بعد از ساعت ۱۴ خروج از محدوده‌ های ترافیکی بلامانع خواهد بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تابناک، شهرداری تهران با اشاره به جزییات جدید طرح ترافیک پایتخت اعلام کرد که تمامی خودروها برای تردد در سراسر شهر تهران (از جمله محدوده ‌های ترافیکی) باید دارای معاینه فنی باشند و همچنین سهمیه ۲۰ روز تردد رایگان فقط جهت تردد در محدوده کنترل آلودگی هوا خواهد بود.
در صورتی ‌که رزرو محدوده آلودگی هوا انجام شده، اما فرد متقاضی قصد ورود به محدوده طرح ترافیک را داشته باشد، لازم است که رزرو قبلی لغو شده و پس از آن نسبت به رزرو طرح ترافیک اقدام کند. چنانچه رزروی انجام گرفته باشد و ترددی صورت نگیرد، مبلغ ۵۶ هزار ریال از مبلغ رزرو شده کسر و مابقی آن عودت داده خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران