تجربه رانندگی با تسلا سایبرتراک به همراه ایلان ماسک + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی تسلا همزمان با معرفی کامیون تمام الکتریکی و همچنین نسل دوم تسلا رودستر، به مخاطبان خود وعده طراحی و ساخت یک خودروی پیکاپ را داد و در این یکی دو سال اخیر هم تمام سعی خود را کرد تا هیچگونه اطلاعات و یا تصاویری از این خودرو به بیرون درز نکند تا در زمان مناسب مخاطبان خود را سورپرایز کند و در نهایت با فرا رسیدن زمان معرفی، مخاطبان خود را بیشتر از هر زمان دیگری غافلگیر کرد.
در طول یکی سال های اخیر و تا قبل از معرفی رسمی، خودروی پیکاپ تسلا هیچگونه آزمایشی در جاده های عمومی نداشت و حتی هیچگونه نشانه ای از طراحی و الگوی آن وجود نداشت و بسیاری از طراحان مستقل با الهام از طراحی محصولات عرضه شده تسلا، یک چهره خیالی برای پیکاپ تسلا ترسیم کردند، اما معرفی رسمی این خودرو نشان داد با چیزی کاملا متفاوت و عجیب و غریب طرف هستیم!.
با معرفی این خودرو توسط تسلا، موسسه یوروانکپ به عنوان یکی از معتبرترین و معروف ترین موسسات ایمنی در جهان، طراحی این اتومبیل را سرشار از ایراد دانست و اعلام کرد که اگر این خودرو با طراحی فعلی خود به مرحله تولید برسد، به هیچ عنوان استاندارد ایمنی لازم را دریافت نخواهد کرد و حدود 90 درصد از کارشناسان طراحی بدنه اتومبیل را غیراستاندارد و کاملا غیرایمن توصیف کردند.
با این حال، امروز چند دقیقه ای با "ایلان ماسک" و همچنین "جی لنو" همراه خواهیم شد تا یک تجربه رانندگی کوتاه با عجیب ترین خودروی پیکاپ بر روی سیاره زمین و همچنین مروری بر ویژگی های منحصربه فرد آن داشته باشیم که با زیرنویس فارسی می توانید در خودروبانک شاهد آن باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران