چارلز لکلرک ترکیبی از شوماخر و رایکونن است

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
به نظر مدیر تیم سائوبر، بیت زهندر، چارلز لکلرک ترکیبی از شوماخر و رایکونن است. لکرک اولین حضورش در مسابقات فرمول یک را به همراه تیم سائوبر تجربه کرد و پس از یک فصل توانست به تیم فراری بپیوندد.

در همان دوران زهندر در رابطه با استعداد نهفته چارلز صحبت کرده بود. در واقع او را ترکیبی از قهرمان تکرار نشدنی فرمول یک، مایکل شوماخر و راننده بسیار با استعداد و محبوب فرمول یک، کیمی رایکونن دانسته بود.

ما همیشه رانندگان جوانی در تیم خود داشته ایم اما برای اولین بار بود که با یک جوانی چنین با استعداد همکاری می‌کردیم. من قبلا هرگز راننده ایی مانند چارلز ندیده ام. به اعتقاد من او در سرعت شبیه کیمی رایکونن و در استعداد و مسائل فنی شبیه مایکل شوماخر است. به او یک ماشین خوب بدهید و قهرمانی اش را جشن بگیرید.

هم تیمی سابق لکلرک در سائوبر نیز استعداد او را اینگونه توصیف کرد:

او یک استعداد ویژه است، زمانیکه به فراری پیوست مطمئن بودم که رقابت سختی بین او فتل شکل خواهد گرفت. به اعتقاد من او هنوز با تیم فراری به هماهنگی کامل نرسیده است و نتیجه ایی که گرفته برای یک تازه وارد به تیم بزرگی مثل فراری فوق‌العاده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران