افزایش 40 تا 50 میلیون تومانی خودروهایی که اصلا تولید نمی شوند

سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص قیمت گذاری خودروعنوان کرد که مرجع تامین کننده و قیمت گذار باید قیمت ها را اعلام کند و بر اساس اعلام شورای رقابت به عنوان مرجع تعیین کننده قیمت ها، تفاوت قیمت خودرو در بازار و کارخانه نباید بیش از 10 درصد باشد. بنابراین اگر قیمت بیش از قیمت تعیین شده باشد این مورد گرانفروشی بوده و قابل بررسی است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در ادامه درباره عدم بروزرسانی قیمت ها در سایت سازمان حمایت گفت: قیمت ها در این سایت بروز نیست و مسئولان این سازمان باید پاسخگوی این موضوع باشند.
رایگانی با اشاره به اینکه روزانه 100 تا 150 پیام در فضای مجازی دریافت می کند که درخواست بسته شدن سایت های قیمت گذاری خودروهای سنگین را دارند، گفت: ما در سایت ها شاهد هستیم قیمت خودروهایی که اصلا تولید نمی شوند روزانه 40 تا 50 میلیون تومان افزایش قیمت دارند و این موضوع باعث افزایش قیمت سایر خودروها می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران